logo STRONA GŁÓWNA O MNIE ZABIEGI CENNIK AKTUALNOŚCI KONTAKTMedycyna estetycznaKorekcja zmarszczek
Korekta ust
Modelowanie linii żuchwy
Wygładzanie skóry twarzy
Korekta nosa
Poprawa jakości i wyglądu skóry
Leczenie blizn
Leczenie rozstępów
Leczenie wypadania włosów
Leczenie łysienia
Leczenie nadpotliwości
Zamykanie naczynek
Leczenie trądziku
Wygładzanie skóry dłoni
Chirurgia estetycznaUsuwanie zmian skórnych
Korekta blizn
Leczenie ran przewlekłych
Operacja przepukliny pachwinowej
Operacja przepukliny pępkowej
Operacja przepukliny pooperacyjna
Operacja z zakresu chirurgii tarczycy
Plastyka i zabieg odtworzenia pępka
Plastyka ściany brzucha
Flebologia estetycznaPajączki naczyniowe i teleangiektazje
Żylaki siatkowate
Żylaki kończyn dolnych
Leczenie obrzęków kończyn
Operacja żylaków kończyn dolnych
Proktologia estetycznaŻylaki odbytu
Szczeliny odbytu
Korekta fałdów anodermalnych

Nowe zabiegi laseroterapii


W ofercie gabinetu dra Macieja Józefowicza znalazły się nowe zabiegi laseroterapii:
- FOTONA 4D – laserowy endolifting,
- FOTONA Spectro SP – laserowe usuwanie naczynek
- FOTONA Nd:YAG oraz Er:YAG

FOTONA 4D
Zabieg polega na działaniu promieni lasera o różnej energii fal w okolicach skóry twarzy, dekoltu, szyi, bądź ramion na różnych głębokościach skóry, powodując kurczenie się kolagenu na całej grubości tkanek. Skuteczność i efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

FOTONA Spectro SP – laserowe usuwanie naczynek
Laser Spectro SP likwiduje zmiany naczyniowe, naczyniaki rubinowe (hemangioma), rumień czy trądzik. Doskonałe rezultaty kliniczne są osiągane dzięki wielkości plamki, którą zamyka się naczynia – wynosi ona 2 mm. Dzięki temu specjalista może z powodzeniem dotrzeć nawet do głębiej położonych żył.

FOTONA Nd:YAG oraz Er:YAG
Lasery FOTONA – neodymowo-jagowe Nd:YAG oraz erbowo-yagowe Er:YAG – to najbardziej zaawansowany technologicznie system laserowy na świecie. Systemy laserowe Er:YAG i Nd:YAG firmy FOTONA stanowią nową generację systemów laserowych, poprzez umożliwienie łatwego i szybkiego wyboru idealnego zestawienia parametrów terapeutycznych, w celu osiągnięcia optymalnych efektów klinicznych.Współpraca z Beauty Group Klinika Chirurgii Plastycznej


Teraz na konsultację z dr Maciejem Józefowiczem zapraszamy również do Beauty Group Kliniki Chirurgii Plastycznej w Szczecinie. To placówka z wieloletnim doświadczeniem w obszarze chirurgii plastycznej, która w ciągu ostatnich lat zdobyła szereg wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy, m.in. : tytuł Jakość Roku 2013, Perłę Quality International 2012 oraz 4-krotny tytuł Laureata Złotego Godła Programu Quality International w latach 2010 – 2013. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.artplastica.plNowe zabiegi w ofercie


Wkrótce z ofercie gabinetu dra Macieja Józefowicza pojawią się nowe zabiegi:

- zabieg lipoffiling;

- leczenie cellulitu z wykorzystaniem urządzeń do kompresjoterapii;

- nici PDO - lifting;

- wykonanie spersonalizowanego kremu Autologic.

 

Lipoffiling

 

Lipoffiling to metoda modelowania ciała i rewitalizacji skóry, polegająca na przeszczepieniu własnych komórek tłuszczowych. Lekarz pobiera komórki z bezpiecznego miejsca gdzie jest ich dużo, np. z brzucha, następnie miesza je z komórkami macierzystymi i wszczepia w miejsce, które chcemy wymodelować, np. piersi, pośladki, zmarszczki na twarzy, wiotką skórę wokół oczu, miejsca występowania blizn. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezpieczny. Gwarantuje wysoką skuteczność i naturalny efekt.

 

Kompresjoterapia w leczeniu cellulitu

 

Kompresjoterapia to znana metoda zapobiegania i leczenia żylaków oraz obrzęków. Niedawno odkryto, że świetnie sprawdza się także w leczeniu cellulitu. Kompresjoterapia polega na wywieraniu odpowiedniego ucisku na kończynę, który zapewnia noszony przez pacjenta specjalny materiał elastyczny. Ucisk może być różny i mieć odmienne wartości ciśnienia - o ich wyborze decyduje lekarz. Kompresjoterapia stosowana konsekwentnie, przez dłuższy czas i pod czujnym okiem specjalisty, przynosi doskonałe efekty w leczeniu cellulitu, często o wiele lepsze niż stosowanie popularnych farmaceutyków. 

 

Lifting niciami PDO

 

Nici PDO wykonane są z biomateriału, który rozpuszcza się w tkance pobudzając ją wcześniej do produkcji nowego kolagenu i syntezy naturalnego kwasu hialuronowego. Włókno to jest stosowane w medycynie od wielu lat i jest bardzo bezpieczne ponieważ szybko się wchłania. Lifting niciami PDO gwarantuje natychmiastową poprawę wyglądu, a z czasem przywraca sprężystość, nawilżenie i elastyczność skóry. Jego efekt jest bardzo zbliżony do liftingu chirurgicznego i utrzymuje się aż do dwóch lat. Zabieg polecany jest osobom powyżej 30 r.ż., którym zależy na osiągnięciu efektu zrelaksowanej, odmłodzonej i rozjaśnionej skóry, na której zmarszczki są wygładzone a pory zmniejszone. 

 

Twój własny krem Autologic

 

Podrażnienia? Mikrourazy? Suchość i wrażliwość skóry? Utrata jędrności? Jeśli któryś z tych skórnych problemów dotyczy Ciebie, spersonalizowany krem Autologic będzie idealnym rozwiązaniem. Produkt ten wskazany jest do używania w celu wspomagania codziennej regeneracji i odbudowy skóry, jej głębokiego nawilżenia, poprawy jędrności i elastyczności, redukcji zmarszczek i łagodzenia lekkich podrażnień. Krem przygotowywany jest z naturalnych składników, które dobierane są w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Krem wzbogacony jest osoczem bogatopłytkowym. Dzięki połączeniu spersonalizowanej formuły ze specjalistycznymi składnikami krem wykazuje wysoką skuteczność działania.©2015 Dr Maciej Józefowicz - wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki.
O MNIE   |   ZABIEGI   |   CENNIK   |   AKTUALNOŚCI   |   KONTAKT

design: com&media